پرسش متداول


آیا قیمتهای سایت به روز است؟


بله، ما همواره تمام سعی خود را انجام می دهیم تا وضعیت قیمت و موجودی قطعات اجاق گازهای سایت به روز باشد. بدین منظور به عنوان اولین و تنها فروشگاه اینترنتی قطعات اجاق گاز تاریخ به روز رسانی قیمت و موجودی را در کنار تمام قیمت محصولات درج کرده ایم.
 این تاریخ نشان می دهد که در آن روز مشخص این محصول در فروشگاه به قیمت مشخص شده، موجود بوده است. با این حال مشتریان جهت آگاهی از آخرین قیمت و موجودی تنها لازمست ثبت سفارش نمایند.
 
آیا امکان تخفیف روی قیمتهای سایت وجود دارد؟
بله البته با  توجه به اینکه قیمت گذاری قطعات اجاق گازها  در اجاق گاز دات کام بر اساس قیمت نمایندگی و حداقل حاشیه سود  می باشد، با فروش بیشتر امکان درصد تخفیف بالاتر می رود 
 
 
از کجا متوجه شویم که هر برندی از قطعات اجاق گاز در فروشگاه اینترنتی اجاق گاز دات کام موجود است؟


بطور معمول، تمام قطعات اجاق گاز هایی که در وب سایت اجاق گاز دات کام، وضعیت آنها موجود است، در انبار فروشگاه موجود می باشند، اما به دلیل حجم بالای سفارشات و حجم بالای محصولات در سایت، امکان به روز رسانی لحظه ای وجود ندارد
لذا شما کافی است به وضعیت موجودی کالا در وب سایت نگاه کرده و برای اطلاع از آخرین وضعیت، ثبت سفارش نمایید. ثبت سفارش می تواند بصورت با عضویت و یا بدون عضویت باشد و حداکثر زمان لازم برای آن 2 دقیقه می باشد. در ضمن ثبت سفارش هیچ هزینه ای در بر نخواهد داشت.
 
آیا امکان خرید حضوری وجود دارد؟


خیر، به دلیل ماهیت کاری فروشگاه امکان خرید حضوری تحت هیچ شرایطی وجود ندارد ولی به زودی میتوانید از مغازه های ما هم دیدن بفرمائید 
 
آیا امکان رویت قطعات اجاق گاز قبل از خرید وجود دارد؟


خیر، به دلیل ماهیت کاری فروشگاه، امکان رویت کالاها از نزدیک وجود ندارد. اما برای فراهم آوردن امکان خرید برای مشتریان، اطلاعات کامل محصولات و عکس آنها در وب سایت قرار داده شده که مشتریان به کمک آن می توانند خرید خود را انجام دهند.
  
آیا می توانم قطعات اجاق گاز را درب شرکت تحویل بگیرم؟


فعلا خیر، به دلیل آنکه محل دفتر شرکت و انبار آن متفاوت هستند، امکان دریافت کالا درب شرکت وجود ندارد. ولی به زودی میتوانید از فروشگاههای ما هم در سطح شهر هم استفاده کنید 
 
 
آیا امکان دریافت پیش فاکتور وجود دارد؟


خیر، متاسفانه امکان ارائه پیش فاکتور خارج از سیستم وب سایت را نداریم 
 
آیا می توانم قطعات اجاق گاز  خود را در هنگام تحویل، باز و رویت نمایم؟


بله، غیر از موارد خاص که در برگ رسید تحویل کالا، قید می گردد، مشتریان محترم موظف هستند در تمام موارد قطعات اجاق گاز را تحویل ظاهری بگیرند، یعنی پس از تسویه مبلغ فاکتور، ابتدا می بایست کالای خود را از نظر ظاهری بررسی می نمایند و سپس رسید تحویل کالا بصورت صحیح و سالم را امضاء نمایند.
 این مورد هم برای ارسال از طریق ناوگان اجاق گاز دات کام و هم از طریق پست و باربری نیز صادق و یکسان می باشد.

 
آیا برای خرید از اجاق گاز دات کام ، حتما باید در سایت عضو باشم؟


پاسخ:  بله . شما بدون عضویت نیز می توانید از  اجاق گاز دات کام خرید کنید اما با عضویت در سایت علاوه بر آنکه از جشنواره ها
 و تخفیف ها اطلاع پیدا می کنید، می توانید از سایز مزایا و امتیازات این عضویت بهره مند گردید.
 
 
آیا می‌توانم برای شخص دیگری از اجاق گاز دات کام خرید کنم و سفارش تحویل آن شخص داده شود؟
پاسخ:  بله، با قید این مطلب در هنگام خرید که سفارش تحویل شخص دیگر داده می شود، می توان کالا را به شخص مورد نظر شما تحویل داد و حتی امکان کادو پیچ کردن برای کالای خریداری شده شما نیز وجود دارد.
 
  
 
آیا می‏‌توانم سفارش خود را تلفنی ثبت کنم؟


پاسخ:  فقط در موارد خاص، به منظور تسریع فرایند پردازش و ارسال سفارش و نیز کاهش امکان بروز خطا در ثبت سفارش، مشتریان محترم ‏باید سفارشات خود را اینترنتی ثبت کنند. اما در موارد خاص افراد می توانند تلفنی تماس گرفته و همکاران ما برای ایشان سفارش را در سیستم ثبت نمایند.
 
 
برای انتخاب و خرید قطعات اجاق گاز در سایت نیاز به مشاوره دارم، راهی وجود دارد که در تصمیم‏ گیری به من کمک کند؟
پاسخ:  کارشناسان اجاق گاز دات کام تمام تلاش خود را می‏‌کنند تا اطلاعات مورد نیاز برای خرید هر کالا در سایت وجود داشته باشد، با این حال در صورتیکه اطلاعات موجود در سایت برای شما کافی نمی باشد، می توانید ابتدا سفارش خود را در سیستم ثبت و پس از تماس کارشناسان سوالات خود را مطرح، سپس در صورت تمایل سفارش خود را نهایی بفرمایید.
 
 
ممکن است پرداخت اینترنتی ناموفق و مبلغ از حساب من کم شده باشد؟


پاسخ: بله، در برخی موارد ممکن است هنگام پرداخت صورتحساب، وجه از حساب شما کسر اما پرداخت اینترنتی شما تایید نگردد، در این موارد وجه معمولا بلافاصله از طرف بانک به حساب شما عودت داده می شود اما ممکن است این عودت حداکثر تا ۷۲ ساعت به تاخیر بیافتد که مربوط به بانک بوده و هیچ ارتباطی به فروشگاه ندارد.
 
 
آیا می‌‏توانم وجه سفارش خود را به صورت اقساطی پرداخت کنم؟


پاسخ: بله برای کارمندان شرکتهای دولتی و شرکتهای خصوصی معتبر امکان خرید اقساطی وجود دارد. بعد از ثبت خرید، تقاضای خود را با کارشناسان مطرح نمایید.
 
 
آیا پرداخت اینترنتی وجه سفارش در سایت اجاق گاز دات کام امن است؟


پاسخ: شما هنگام پرداخت اینترنتی، از سایت اجاق گاز دات کام وارد درگاه بانک مورد نظر شده و از طریق درگاه و وب سایت آن بانک، وجه خود را پرداخت می نماید.

لازم به توضیح است که درگاه های بانکی نیز با توجه به آنکه از پروتکل امن httpsاستفاده می کنند، جایی برای نگرانی ندارند. در ضمن برای احتیاط بیشتر شما می توانید در هنگام ورود اطلاعات کارت بانکی خود از صفحه کلید مجازی استفاده کنید.
 
 
مذاکره برای ارسال رایگان به چه صورت می باشد؟


پاسخ:  مذاکره برای ارسال رایگان برای مواردی است که بصورت اولیه امکان ارسال رایگان وجود ندارد، اما به درخواست مشتری، مجدد یک بررسی روی هزینه ارسالی انجام می گیرد. پاسخ بررسی ممکن است موافقت با ارسال رایگان، تخفیف در هزینه اولیه ارسال یا عدم موافقت با ارسال رایگان باشد.
 
 
چگونه می توانم از هزینه ارسال کالا به شهر خود مطلع گردم؟


پاسخ: مشتریان محترم هنگام ثبت سفارش و قبل از پرداختن هر گونه وجهی می توانند روشهای ارسال و هزینه مرتبط با هر کدام از آنها را مشاهده نمایند. این هزینه ها توسط سیستم و بر اساس روش ارسال انتخابی، حجم و وزن کالا و مسافت تا شهر مقصد بصورت مکانیزه محاسبه و نمایش می گردند.