ضمانت اصالت و گارانتی قطعات اجاق گاز


اجاق گاز دات کام ؛ فقط قطعات اجاق گاز 

اجاق گاز دات کام اصالت همۀ قطعات را تضمین و همۀ آن‌ها را با گارانتی اصلی و معتبر عرضه می‌کند. از آنجا که اجاق گاز دات کام  برای تامین قطعات اجاق گازهای ارائه شده در وب سایت، تنها با شرکت‌های معتبر و واردکنندگان رسمی و قانونی همکاری می‌کند،

مشتریان می‌توانند مطمئن باشند که قطعات اجاق گازهای داخل وب سایت دارای هولوگرام و برچسب معتبر که هیچگونه دخل و تصرفی در آن صورت نگرفته و از مجاری قانونی وارد کشور شده است، را از اجاق گاز دات کام خریداری می‌کنند.

شرکت‌هایی که دارای شرایط لازم برای واردات رسمی نیستند و یا مجوز نمایندگی رسمی ندارند امکان واردات کالا را ندارند و فعالیت آنها غیرقانونی محسوب می‌شود.

ذکر این نکته در اینجا لازم است که کشور سازنده روی اصالت قطعات اجاق گاز تاثیری ندارد و این برند معتبر است که کیفیت قطعات اجاق گاز  را تعیین می‏‌کند.

برای نمونه در حال حاضر بسیاری از قطعات اجاق گازهای موجود در بازار ایران و سایر کشورها ساخت چین هستند و تنها به دلیل خط تولید ارزان‏‌تر است که در این کشور تولید شده‌اند.


اجاق گاز دات کام ؛ فقط گارانتی اصلی

شرکت هایی که از طرف وزارت صنعت، معدن و تجارت به عنوان وارد کنندگان قانونی اجاق گاز در کشور فعالیت می کنند و اسامی آنها در سایت این وزارتخانه ذکر شده، باید گارانتی و خدمات پس از فروش نیز ارائه کنند. 


بنابراین گارانتی اینگونه شرکت ها، گارانتی معتبر محسوب می شود. به این ترتیب مشتریانی که گارانتی‌های بی نام و نشان آنها را سردرگم کرده است، می‌توانند گارانتی‌های معتبر را از نامعتبر شناسایی کنند.


 تمامی قطعات اجاق گازهای خارجی ارائه شده در وب سایت اجاق گاز دات کام توسط نمایندگان رسمی آن برند در ایران گارانتی شده‌اند و با اخذ مجوزهای لازم، از مبادی قانونی وارد کشور شده‌اند.


 لازم به ذکر است کلیه قطعات اجاق گازهای مشمول گارانتی پس از تحویل به خریدار و عدم استفاده از مهلت 7 روز ضمانت بازگشت، در صورتی که با هرگونه ایراد و اشکال اعم از نرم افزاری و سخت افزاری و سایر موارد مواجه شوند، بررسی مساله در حوزه صلاحیت شرکت گارانتی کننده مربوط است واجاق گاز دات کام هیچگونه مسئولیتی نسبت به مشکلات مزبور نخواهد داشت.


 بنابراین کلیه قطعات احاق گازهایی که در اجاق گاز دات کام عرضه می‌شوند اصلی هستند و به هیچ عنوان کالای کار کرده و یا غیر اصلی در سایت اجاق گاز دات کام به فروش نمی‌رسد. 
از این رو است که اجاق گاز دات کام اصل بودن همه محصولات موجود در وب سایت را تضمین می‌کند.