درباره ما


فروشگاه اینترنتی اجاق گاز دات کام در سال 94 در تهران و با هدف فروش اینترتی انواع  قطعات اجاق گاز با قیمت های رقابتی آغاز به کار نموده است.

• انتخاب یک اجاق گاز اصلی و مطلع شدن از مشخصات دقیق آن، بزرگترین دغدغه یک خرید است
• داشتن گارانتی و خدمات پس از فروش معتبر و مطمئن برای قطعات اجاق گاز هم موضوع نگران کننده ایست
• استفاده بهینه از زمان در دنیای امروز، امری اجتناب ناپذیر است
• داشتن مشاوری امین و کارشناس در یک خرید هم نکته مهمی است

و در پایان، اطمینان و اعتماد نکته اول یک خرید!

در حال حاضر شرکت های متعددی در حال ارائه اجاق گاز از قبیل: رومیزی (صفحه ایی) فردار (مبله) به صورت آنلاین و در محیط وب هستند. تعداد برندهای  اجاق گاز به قدری است که ساعت‌ها جستجو نتیجه قابل قبولی برای انتخاب قطعات اجاق گاز مورد نظر ما در بر نخواهد داشت.

افزون بر این، پیشرفت فناوری و سرعت ورود اجاق گازهای  جدید در بازار، لحظه به لحظه انتخاب را سخت‌تر خواهد کرد.

فروشگاه اینترنتی اجاق گاز دات کام با در نظر گرفتن تمامی این نکات فعال شد تا اطلاعاتی جامع برای آگاهی هرچه بیشتر شما جمع آوری کرده و در اختیارتان قرار دهد.

همچنین توجه به وجود رقبای جدی در این عرصه که فقط نسبت به فروش قطعات اجاق گاز اقدام می کنند، ما را بر آن داشت تا مجموعه‌ای عظیم از اطلاعات فنی و مشخصات دقیق قطعات اجاق گاز با برندهای این بازار بزرگ را در کنار یکدیگر گردآوری کنیم.

تجمیع این میزان اطلاعات و دسته‌بندی آن تنها با هدف راحتی و آسودگی خیال شما در امر شناخت، انتخاب و خرید بوده تا در قالب محیطی زیبا و غنی، تجربه‌ای خوشایند در خاطرتان نقش بندد.

امید است بتوانیم مشاوری خوب برای شما باشیم تا خریدی به صرفه، راحت و با اطمینان و خدمات پس از فروش معتبر را در کوتاه‌ترین زمان تجربه کنید.